Atlanta Hawks porazila Phoenix Suns o 32 bodů

Estimated read time 2 min read

Suns hráli proti Hawks v základní části NBA. Booker nadále chyběl kvůli zranění. Bridges zaznamenal 10 bodů v první čtvrtině. Hawks hráli ve druhé čtvrtině vlnu 22-3, aby si vybudovali náskok 20 bodů. 20, maximální rozdíl skóre dosáhl 43 bodů, Eagles udělali 19 z 33 trojek a Suns byla tristní 4 z 28. Nakonec Orli porazili Suns 132-100. Orli ukončili sérii dvou porážek. Tre Young zaznamenal 8 ze 17 s 20 body a 12 asistencemi a dovedl tým k vítězství. Paul zaznamenal pouze 1 ze 6 se 3 body a 3 asistencemi.

Na začátku první čtvrtiny přišli Eagles se třemi trojkami a zaznamenali začátek 18-8 a ukázali dobrý začátek. Přestože Suns nadále útočili na koš a ujídali skóre, Eagles již začali nabírat na síle; ve druhé čtvrtině Murray vedl lavičku a začal útočit. Jaylen Johnson zasáhl po sobě jdoucí tři body, spolu s Okongwu 2+1, Eagles pálili zevnitř i zvenčí a poslali ofenzivní vyvrcholení 24-3, aby si na jeden zátah vytvořili 22bodový náskok. V této čtvrtině Eagles sestřelili 40 bodů a prolomili Suns Obrana šla do druhé půle s 19bodovým náskokem.

Po přestávce Jestřábi zcela převzali hru. Nejprve zkusili malou hru 11-4. Ve třetí čtvrtině vyhráli Jestřábi o 16 bodů a rozšířili svůj náskok na 35 bodů. V poslední čtvrtině pokračovali Hawks ve snaze zvýšit rozdíl na více než 40 bodů. Zajistěte si vítězství brzy. Nakonec Eagles porazili Suns o 32 bodů a vyhráli zápas.